Regīna Ezera (1930-2002)

Country : Lettonie
Language : letton
Gender : feminin
Birth : Rīgā, 20-12-1930
Death : Rīgā, 2002
Note :
Romancière
Variant of the name : Regīna Kindzule (1930-2002)
ISNI : ISNI 0000 0003 8543 0909

Activities of Regīna Ezera (1930-2002) (8)

Auteur du texte (6)

Saules atspulgs
Aka
Raksti
Aka
Aiztek Gaujas ūdeni aiztek
Mez̆ābele

Auteur adapté (1)

Ezera sonāte. - Gunārs Cilinskis, réal., scénario. - [4]

Scénariste (1)

Ezera sonāte. - Gunārs Cilinskis, réal., scénario. - [4]

See also (5)